יום שישי, 5 ביולי 2013

הקריקטורה השבועית של רועי פרידלר

והפעם: כשמורסי פגש את טרכטנברג

לחצו על התמונה להגדלה

9 תגובות:

 1. יפה :)
  הבעיה של מורסי שהעם לא רצה הבטחות ודוחות אלה רק שילך

  השבמחק
 2. מורסי יחזור לשלטון, כי העם רוצה אותו. העם לא רוצה משטר צבאי. המפקד סיסי נמצא עכשיו בדיוק תחת לחץ אדיר, והוא כנראה ישלם את מחיר הבגידה שלו ברצון העם שלו. סיסי ובראדעי נחשפו

  השבמחק

 3. למען הספקנים … אמת או שקר
  האם יש או אין התחממות גלובלית. מאחר ואני כבר לא יודע מה להאמין ולא חסרות כתבות בעד ונגד, הנה כתבה קלילה מאתר שאני מעריך וממליץ עליו.

  http://www.hayadan.org.il/thru-or-a-lie-0105102/

  השבמחק
 4. שמישהו יסביר לי:
  195 אלף משרות חדשות נוספו לשוק העבודה האמריקאי בחודש יוני.
  יש 316 מליון אמריקאים מכך כמה מהם בני 18? על פי גוגל יש למעלה מ 27 מליון בין 18-24 זה כ 5.5 מליון בני 18 כל שנה. לחלק ל 12 חודשים זה 450 אלף בוגרי בית ספר כל חודש שמחפשים או לא מחפשים עבודה, לפחות, לא כולל עובדים לא חוקיים. אם כל חודש יש פחות מ 200 אלף משרות חדשות מה קורה לרבע מליון ויותר
  שלא מצאו עבודה?

  השבמחק
  תשובות
  1. וואלה צודק, ואני הסתכלתי על זה כאילו זה נתון חיובי

   מחק
  2. וכמה יש כאלה שהגיעו לגיל פרישה? שכחת להוסיף אז זה לחישוב. שלא נדבר על זה שחלק גדול מבני ה18 ממשיכים ישר לקולג'. קיצר הנתונים לא כאלו טריוויאלים.

   מחק
  3. ואלו שהמשיכו לקולג' מה אתם? אף פעם לא מחפשים עבודה? נמחקו מההסטוריה? במוקדם או מאוחר הם מצטרפים לשוק עבודה ומחליפים את אלו שנכנסו לקולג' אז המספר נשאר 250 אלף, מה זה משנה אם הם מחפשים כעת או בעוד 4 שנים כשכל שנה גם יוצאים מהקולג' מחפשי עבודה במספר לאלו שהולכים לקולג. אלו שיוצאים לגיל פרישה הופכים להיות חלק ממקומות העבודה החדשים, מה195 אלף משרות.

   מחק
 5. מלחמת האזרחים במצרים החלה..
  אפשר לעגל את התאריך למחר שיהיה קל לזכור 7/7/13 כי זה לדעתי יהיה ארוך

  השבמחק
 6. היי ערן, מהגרפים של הפוסט הקודם נראה כי QE1 הייתה הצלחה מסחררת, לא כך?

  השבמחק