יום שבת, 18 בינואר 2014

חבר הפרלמנט האירופי לחבריו: כולנו בובות של הבנקים ותאגידי הענק

מאת: ערן הילדסהיים

ראש ממשלת יוון אנטוניוס סמאראס הגיע השבוע לפרלמנט האירופי .לא בטוח שתאר לעצמו שיקבל שטיפה מהסוג שקיבל מחבר הפרלמנט ,הבריטי ניג'ל פארג', שהטיח בו את כל מה שכל חבריו כל כך חוששים להגיד לו. צפו בדבריו.


"ראשית עליי לברך אותך, מר סמראס, על התחלתה המבריקה של כהונתך. המו"מ המוצלח שנחתם בין לילה בשווקים המתמחים במכשירים פיננסיים לבטח יוציא את החוגגים לרחובות אתונה. לא משנה שהמדינה שלך, בעקבות עצתו הרעה של גולדמן-סאקס, הצטרפה לגוש האירו אף על פי שמעולם לא היתה ערוכה לכך. לא משנה ש-30% מהאוכלוסיה מובטלים, לא משנה ש-60% מהצעירים במדינתך מובטלים, לא משנה שהמפלגה הניאו-נאצית נמצאת בעלייה ולא משנה שהיתה מתקפת טרור על שגרירות גרמניה [ביוון].

אתה עוד מעז לומר לנו, מר סמראס הנכבד, שאתה מייצג את רצונו של העם היווני? ובכן צר לי, אבל לא אתה מנהל את יוון ואני מציע שתשנה את שמה של המפלגה שלך מ'הדמוקרטיה החדשה' [New democracy] ל'הדמוקרטיה הנעלמה' 

[No democracy].  בגלל שיוון נמצאת תחת שלטון זר. אינך מוסמך עוד לקבל החלטות. אתה קיבלת  חבילת חילוץ ובשבילה הקרבת את הדמוקרטיה, אותה דמוקרטיה שהמדינה שלך המציאה מלכתחילה. 

בנוסף, אינך יכול להודות בפה מלא שההצטרפות לאירו היתה טעות – מר פפנדראו [ראש הממשלה הקודם של יוון] אמר שיהיה משאל עם בנושא תוך 48 שעות [על השארות יוון באיחוד], אבל השילוש הקדוש (הטרויקה) שמנהל עכשיו את האיחוד האירופי דאג שהוא יודח מתפקידו ויוחלף על ידי בובה, אדם שהיה עובד של גולדמן-סאקס בעבר.

אנחנו מנוהלים עכשיו בידי עסקים גדולים, בנקים גדולים ובירוקרטים גדולים- בדמותו של מר בארוסו [
נשיא הנציבות האירופית]"

29 תגובות:

 1. לבחור הזה יש ביצים של בת יענה!
  אני עוקב אחריו כבר כמה שנים והוא לא מפסיק להפתיע ולהפריע לשקט ה"תעשייתי" כביכול.

  השבמחק
 2. שווה אולי לציין שמדובר באחד הפוליטיקאים הגזענים בבריטניה, שמצעה של המפלגה שהוא עומד בראשה די מסתכם במשפט- "בגלל האיחוד האירופי נכנסו לבריטניה מלא מהגרים שגונבים לבריטים עבודות ומשנים את התרבות שלנו (מעניין אגב את מי זה מזכיר לי), ולכן בריטניה צריכה לצאת מהאיחוד".

  השבמחק
  תשובות
  1. מה גזעני בלציין את העובדה האמיתית שבגלל האיחוד האירופי נכנסו מלא מהגרים (כנראה הכוונה למוסלמים אפריקאים), שבאמת שינו את התרבות (פתאום רוצים מסגד בכל מקום)? זאת המציאות, למה להתכחש אליה? האם כל רצון לשמור על אוטונומיה תרבותית כלשהי מסווג כגזענות? נשמע לי כמו בנאדם שאומר בקול רם עוד משהו שכולם חושבים.

   מחק
  2. כמה שטויות במשפט אחד אתה פולט, אין קשר לגזענות זה מצב נתון ולצערנו העולם עדיין לא כל אזרחיו עם שיויון וכו׳ ולכן אני יכול להבין למה הוא רוצה להגן על בריטניה ממהגרי עבודה בישראל יש אינטרס כפול למה לא לקבל לכאן מהגרי עבודה.

   מחק
  3. ואמנם כך הוא, בריטניה מלאה בפאקיסטנים והודים שמנצלים וסוחטים את השיטה הבריטית הסוציאלית.

   מחק
  4. חבל שאתם שולפים תשובות מהמותן.
   אחד (11:12) מראה שהוא בעצמו גזען- בתור אחד שחי כאן בבריטניה אתה מדבר שטויות שמאכילה אותך תקשורת מלבה, כדאי שתקרא קצת על מפלגת UKIP שבראשה עומד פראג' ותנסה לחשוב אילו מפלגות מההיסטוריה האירופית של 100 השנים האחרונות היא מזכירה לך.
   שני (11:16) פשוט עונה תשובה שלא קשורה לכלום בשיט.
   תקראו קצת על האדם לפני שאתם ממהרים להגיב.

   מחק
  5. חחחחחח "בריטניה מלאה"
   אני כותב "חחח" אבל בתכלס זה כ"כ עצוב לראות איך קורבנותיה הגדולים של הגזענות האירופית ניצבים לפתע לצידה.
   או שגם הקהילה הלהטבית הא בעיניכם רעה שיש לגרש מבריטניה?

   מחק
  6. ג'ונתן, אתה יודע שהשם הנפוץ ביותר לתינוקות בלונדון הוא מוחמד? צ'ק איט אאוט...

   מחק
  7. יונתן בגדול אתה טועה,בקטן אתה צודק.
   נתחיל מהטוב לרע:
   אתה צודק שיש המשכיות של פראג' לתנועות האקסלוסיביות ז"א אלה שרוצות להתבודד ולא להתמזג.
   גם היהדות האורתודוכסית תנועה אקסלוסיבית.
   זה לא קשור לגזענות כי גזענות אומר שהגזע שלי טוב יותר מגזע אחר והם לא אומרים את זה הם
   אומרים שהם רוצים לשמר את התרבות שלהם ובגלל השיטה הכלכלית הבעיתית יש דגש גם
   על משרות שנלקחות וחליבת הממשלה עם הקצבאות.

   הטעות שלהם זה להאשים את הזרים(המהגרים) שבסך הכל רוצים להתפרנס במקום לנסות
   לשנות את השיטה הכלכלית שהיא שורש הבעיה.
   אם השיטה הכלכלית בעולם היתה משתנה לא היו נזרקים בעל כורחם אלפי אנשים ונקרעים מארצם ותרבותם.
   אל תשכח גם שהפוליטקאים רוצים את הזרים(גם בישראל) כי הם מהווים עתודה פוליטית אם וכאשר יהיו אזרחים.
   ז"א הם התחרות לאזרחים - הביאו אזרחים חדשים שהדרישות שלהם נמוכות יותר ויסכימו לסבול
   את הקפריזות של הפוליטיקאים בדרך לשינוי פוליטי כפוי:

   http://www.conspil.com/%D7%90%D7%99%D7%92%D7%95%D7%93-%D7%94%D7%A0%D7%91%D7%97%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%9E%D7%95%D7%90%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%90%D7%97%D7%95%D7%A8%D7%99-%D7%9E%D7%97%D7%90%D7%AA-%D7%9E%D7%91/

   מחק
  8. יונתן אפילו לא שם לב שהוא משתמש בטקטיקת סתימת הפיות הקלאסית של השמאל: הפיכת השיח של האחר ללא לגיטימי. הוא למעשה בא בדרישה שכל מי שלא חושב כמותו יסתום את פיו כי הדעות שלו לא לגיטימיות.
   הוא לא מעלה על דעתו לדבר לעובדות ולעניין, רק התקפה אישית.

   מחק
  9. יונתן
   הנה דעתו של פארג' בעניין המהגרים. אני לא רואה בה שום נימה של גזענות. הוא אפילו הביע תמיכה ואהדה גדולה בקליטת היהודים בתקופת השואה ובכלל בקליטת אזרחים הזקוקים למקלט מדיני.טענתו היא נגד הבלאגן שנוצר בבריטניה כתוצאה מההגירה ההמונית וקורא לעשות סדר בעניין.
   https://www.youtube.com/watch?v=MYn0lTeFNV4

   מחק
  10. אני בכל אופן לא מצאתי אף ציטוט שלו שמוכיח שהוא גזען אלא ביקורת על כך שגל ההגירה האחרון נעשה בצורה לא מסודרת כך שלא ברור היום מי אזרח חוקי ומי לא בבריטניה ולכן צריך לעצור את ההגירה עד שיתברר הנושא. דיעה לגיטימית שאפשר לחלוק עליה אבל בטח אין פה עניין גזעני.

   מחק
  11. הנה עוד אדם חכם שמדבר על רב-תרבותיות..

   http://www.youtube.com/watch?v=hYtktv0oTMU

   מחק
  12. כנראה שיונתן קאהן הוא עוד סוכן של הקרן להשמדת ישראל ומחר יספר לנו שגם מירי רגב גזענית כיוון שהיא נלחמת כנגד הצפתה המכוונת של ארצה במסתננים אסלאמיים מאפריקה. יונתן לדעתי אתה ושכמותך הם הגזענים, גזענים כנגד עמם שלהם, אוטו-אנטישמים, חותרים במודע או שלא במודע להשמדת הישות הציונית. אכן לקחתי את דבריך צעד אחד קדימה, כי מכלל דבריך לגבי הפולשים בבריטניה אפשר כבר להניח בוודאות את עמדתך לגבי הפלישה לישראל.

   מחק
 3. http://m.ynet.co.il/Article.aspx?id=4478018
  "... אינטל סיימה את 2013 כשבמצבת כוח האדם שלה נמנים 107,600 עובדים - המשמעות היא שהקיצוץ בכוח האדם יכלול 5,400 איש..."
  "...זאת לא הייתה שנה קלה עבור אינטל..."
  "... בשנה האחרונה רשמה הכנסות בגובה 52.7 מיליארד דולר בסך הכל, עם רווח נקי בגובה 9.6 מיליארד דולר..."

  השבמחק
 4. עורב
  האמריקאים לא היו מרוצים מתפקודו של יעלון ודרשו לפטר אותו בעקבות מה שאמר
  אז אני שואל האם ממשלת ישראל היא ממשלת בובות כאשר מי שמפריע להם להשיג רצונם פשוט מפוטר
  לבסוף כמובן סוכם על התנצלות בכדי לא להראות היכן השליטה האמיתית

  השבמחק
 5. עורב
  באמת שאתם מאד תמימים מבלי ךפגוע

  כל עיניין המסתננים הינו יזום על ידי אלו שמעוניינים לערער את ההומוגניות של העם ועושה שימוש בחוקים בינלאומיים ובהקמת תאי טרור ממומנים (השמאל הקיצוני) בתוך המדינה למטרת התססה וחתירה תחת העם

  זאת פעילות טרור ואין קשר לגזענות
  על המסתננים לעזוב את המדינה ללא דיחוי ורק מפאת בטחון המדינה וגבולותיה והשארת הציביון היהודי

  השבמחק
  תשובות
  1. תקשיב לעצמך מדבר. אתה מוזן מתעמולה ממשלתית ושל גורמים גזעניים אשר מדמיינים קונספירציות שלא קיימות. אני לא רוצה להשוות לגרמניה שלאחר מלחמת העולם הראשונה אבל כבר אי-אפשר שלא. "חתירה תחת העם"? "ההומוגניות של העם"? למה, ממתי העם הוא הומוגני? עשרות ומאות אלפי סלאבים נוצרים דוברי רוסית זה הומוגני עם מרוקאים יהודים דתיים דוברי עברית? או עם פולנים חילונים? או עם אתיופים שבאו ב'מבצע שלמה' ולא במסעות יחידים? מפחיד לחשוב איך אתה מתכוון לקדם את "ההומוגניות של העם" מעבר לעניין מבקשי המקלט.

   מחק
 6. עורב
  אגב שתדעו האריתורים והסודנים הם עם מאד אכזרי ורע
  מצד אחד הם כביכול מציגים עצמם כפליטים מסכנים אך מתחת לפני השטח הם מקיימים פה את אותה שיטה שהביאה את המדינה שלהם למלחמת אזרחית עקובה מדם

  בכל מקרה אני נגד אפליה ובעד לעזור אבל אם אני נותן בבית שלי למישהו מיטה חמה ופתאום הוא קם ואומר זה הבית שלי בבקשה צא לא נשאר הרבה ברירה אלא ללות אותו לדלת

  השבמחק
  תשובות
  1. שלום ידידי,
   קבלת תשובה לגבי שאלתך.
   בבקשה תבדוק אותה.
   בהערכה
   אמיר

   מחק
  2. עורב, מה שכתבת הוא לא רק גיבוב של שטויות הוא גם אמירות מאוד מסוכנות ושגויות (שמוצגות כאמת). אני בטוח כל מיני מצדיעים במועל יד ולובשי סדינים לבנים היו גאים בך.

   אגב שתדע אתה - האמת היא אומנם מסובכת אבל זה לא סיבה להתעלם מעובדות. אריתראים וסודנים הם לא עם אחד גם לא שני עמים. הם אוסף של שבטים שהיו תחת כיבוש בריטי (אריתראה גם "נהנתה" משליטה אתיופית עד עצמאותה) ואוחדו בכח.

   למעשה הבריטים המליכו בריון תורן ועד היום יש מאבק של קבוצות חמושים על שליטה בשאר האוכלוסיה (למעשה על שליטה על אוצרות טבע ומערך מיסוי - או בקיצור על הזכות לשדוד את האוכלוסיה).

   אני לא יודע אם הם פיליטים מסכנים או לא. ואם אדם הוא רוצח מגיע לו כדור בראש (לא משנה אם הוא יהודי, אריתראי או בריטי). אבל אתה מחפש את מיסדי "אותה שיטה שהביאה את המדינה שלהם למלחמת אזרחית עקובה מדם" עדיף שתפנה לממלכה הבריטית המאוחדת.

   מחק
  3. אני חושב שהדעה שלך הרבה יותר מסוכנת
   וגם לא נכנס לקטנות פשוט כל המסתננים הבייתה בלי חוכמות מיותרות של יפי נפש
   ומי שרוצה לעזור להם מוזמן לעלות על המטובס ולבנות בית שם ולארח אותם אצלו

   מחק
 7. עורב

  אמיר תודה על תגובתך, אני חס וחלילה לא בא להתנגח איתך

  אני אסביר לך את משמעות התורה בקצרה ובדרך שאולי תוכל להבין

  התורה אומרת שכדאי לקחת את הגלולה הכחולה
  ממש כמו במטריקס (בהקשר לתמונת הפרופיל שלך)

  השבמחק
  תשובות
  1. עורב
   יש לך אופציה לשים את שמך במקום שתופיע כאונומי. ראה בתחתית התגובה ב"השב כ:" שם בחר "שם/כתובת אתר" ותכתוב את שמך. זה יעשה את זה יותר ברור. וכדאי שאת הדיונים עם אמיר תעשה מתחת לדיון שפתח אמיר ולא בפתיחת אשכול חדש.

   מחק
 8. בויאנה הבחור הזה תותח! זה טוב שיש פוליטיקאים שלא מפחדים להגיד את האמת.

  השבמחק
 9. ממש מעניין לראות את התגובה המהוססת של שאר הנוכחים ...
  לא החליטו מה לעשות עם עצמם ..

  השבמחק
 10. הוא בהחלט יודע להיות ישיר...

  השבמחק
 11. כתבה
  האופוזיציה בבריטניה: לפרק את הבנקים הגדולים

  יותר מחצי מיליארד ליש"ט נמחקו משוויים של הבנקים הבריטיים הגדולים ביום שישי, לאחר שמנהיג האופוזיציה במדינה אד מיליבנד הכריז כי בכוונתו "לבוא חשבון" עם התעשייה ולבצע רפורמות מרחיקות לכת. לדברי מיליבנד, מנהיג מפלגת הלייבור, חמשת הבנקים הגדולים בבריטניה חזקים מדי ויש לאלץ אותם למכור "מספר משמעותי" של סניפים.
  המפלגות בבריטניה מתחילות לחמם מנועים לקראת הבחירות הכלליות שיתקיימו במאי 2015. הלייבור מובילה כעת בסקרים, אולם השיפור היחסי במצבה הכלכלי של בריטניה בחודשים האחרונים עוד עשוי לשנות את התמונה.
  http://rotter.net/forum/scoops1/74161.shtml

  -----
  כפי שהצעתי בעבר צריך לפרק את הבנקים לסניפים קטנים ןבודדים

  השבמחק
 12. תודה ערן,
  הבחור הזה כוכב.
  כמו שאומרים: בפנים!!
  לראות את ראש ממשלת יוון מתפתל במקומו היה תענוג.
  מתי יהיה לנו אחד כזה בכנסת?
  אני מקווה שהמשמרת הצעירה בעבודה או פייגלין יתחילו לזוז.
  בכל מקרה העיתונות קצת התעוררה, מתקדמים..

  השבמחק